Sobota, 4 února, 2023
aktualne

Dvojice, která spolu nikdy nenajde symbiózu: Máte-li takový vztah, měli byste zbystřit pozornost

Vztahy bývají komplikovanou záležitostí. Pokud však tvoříte pár, sestávající ze specifických dvou znamení je velká pravděpodobnost, že si k sobě nenajdete ani časem cestu, přestože se přitahujete.

Neustále mají pocit, že si musí něco dokazovat a soupeří s vlastním „JÁ“
Jsou páry, které spolu neumí zkrátka vydržet déle než určitou dobu. K tomu aby byli předurčeni ke soužití, jim totiž chybí vlastnosti, které by je udržely u sebe.

Charakterizuje jejich smysl pro svobodomyslnost, citlivost, dobrodružná povaha. Přestože mají řadu společných vlastností je mnoho toho, co je zároveň rozděluje. Nedokážou spolu udržet stejný flow a nastavení navzdory tomu, že se o to mnohdy pokoušejí.

Jedná se totiž o velmi akční povahy, které mají tendence předbíhat jeden druhého a vzájemně mezi sebou soupeřit. Neustále mají pocit, že si musí něco dokazovat a být lepšími než ten druhý. Jedná se o Býka a Střelce.

Beautiful happy women talking and laughing while drinking coffee together in coffee shop.

Obě povahy jsou velmi silné, dominantní a mají sklony k tomu, aby je okolí obdivovalo a vzhlíželo k nim. Přesto, když začnou spolu randit, chtějí najít pochopení a porozumění v umírněnější verzi toho druhého. Vztahy jsou mezi nimi maximálně komplikované a mnohdy vznikají hádky a skřípky i bezdůvodně.

Proto podvědomě vědí, že k sobě potřebují asertivnější typy, které dokážou tyto jejich vlastnosti akceptovat a nějak se jim přizpůsobit. Přestože tvoří navenek ideální pár, z dlouhodobého hlediska to spolu neustojí.

pr článek

Další články autora