Sobota, 4 února, 2023
aktualne

Největší proměna roku 2022: Odbarvila se na blond, rapidně shazuje kila a pro zastavení stárnutí je ochotna udělat cokoliv

Nejdříve rapidně zhubla 7 kilo za měsíc, vlasy probarvila na blond a prohlásila, že pokud se něčeho na světě bojí, tak je to stárnutí. Tušíte, o kom je asi tak řeč?

Když se objevila na červeném koberci na letošním Met Gala 2022, ihned na sebe strhla pozornost. Nejen tím, že oblékla šaty, které nosila Marilyn Monroe, ale přeměnou postavy. Podařilo se jí kvůli tomu zhubnout 7 kilo za měsíc a to tak, že vyloučila sacharidy a jídla malé porce pod drobnohledem osobního trenéra a poradce.

Zdá se však, že ideál krásy a sexsymbolu z 50. let, filmová hvězda Marilyn Monroe ji drží i nadále. Na nejnovějších snímcích totiž ztělesňuje sexsymbol i ona, v duchu „staré Ameriky“ a 80. let. Tak už víte, o kom mluvíme?

Na snímcích ve stylu 80. let
Řeč je o hollywoodské hvězdě a podnikatelce Kim Kardashian. V nejnovější kampani své značky SKIMS se objevila ve stylu 80. let minulého století. Blond vlasy, trvalá a stříbrné jednodílné i celé plavky. Doba, kdy se lidé snažili za každou cenu vyniknout a upoutat na sebe pozornost. Nosily se barvy a pořádně divoké, jak lze vidět i na vizáži Kim v této kampani. Poznali byste ji v ní vůbec? Všimněte si také její postavy – Kim na ní pořádně zapracovala a předvádí na jedné straně stále ženu s křivkami, ale na druhé straně má stále více vyrýsovanější tělo, nevyjímaje břicho.

Female back with long, curly, blonde hair, on grey background

Kim přitom přišla právě s touto značkou, spolu s Jens Grede. Zaměřují se v ní na pozitivitu ženského těla a křivek, tvarování a také určování velikosti. Ona sama však přiznala, že to, čeho se bojí nejvíc je stárnutí.

Bojí se stárnutí, ale ví, jak se dělá byznys
Kim Kardashian otevřeně přiznává, že se bojí stárnutí. Krásná zanedlouho oslaví 42. narozeniny a právě průlom dekády je vždy pro ženu skličující pocit, kdy se musí naučit se s věkem vyrovnat a přijmout ho jako fakt. Každé však pomáhá něco jiného. Kim se rozhodla, že je ochotna udělat pro zvrácení stárnutí cokoli. Pro New York Times dokonce řekla, že pokud by jí řekli, že musí jíst každý den hovínka, aby vypadala mladší, asi by to zkusila.

pr článek

Další články autora