Sobota, 4 února, 2023
aktualne

Lidé jim říkali, že jejich vztah nevydrží: Dnes si Beckhamovi připomínají 23. výročí svatby krásnými vyznáními

Byl rok 1997, kdy spolu začali randit členka nejpopulárnější dívčí skupiny a jeden z nejlepších fotbalistů na světě. Victoria a David Beckhamovi se dnes řadí mezi nejstabilnější páry světového showbyznysu – svou jsou již 23 let, což si oba nesmírně váží.

Oslavy výročí jsou úžasnou příležitostí připomenout si, jak krásná je partnerská láska. „Říkali, že prý není vtipný, prý se nikdy neusmívám, prý to nevydrží. Dnes slavíme 23 let manželství. Davide, jsi moje všechno. Velmi tě miluji,“ napsala ke společné fotce s manželem Victoria, která se na záběru doširoka usmívá.

Beckhamovi v těchto dnech oslavili 23. výročí svatby, které velmi originálním způsobem zvýraznil také David. „Před 23 lety se Posh stala paní Beckham, ale vždy bude Posh,“ napsal slavný fotbalista k archivnímu videu z roku 2001, kdy s nimi dělal rozhovor bavič Ali G. „Šťastné výročí, 23 let a 4 krásné děti,“ dodal Beckham ve svém příspěvku na Instagramu s tím, že svou manželku a děti velmi miluje.

Victoria a David spolu začali randit v roce 1997, což způsobilo velký rozruch. Ona byla členka slavné dívčí skupiny Spice Girls a on jedním z nejlepších fotbalistů na planetě. Prominentní pár však ustál nepřetržitou mediální pozornost ao dva roky později přišla svatba v zámku u Dublinu. 4. července 1999 si Victoria a David řekli své životní „ano“ za přítomnosti 236 hostů už jako rodiče prvorozeného syna Brooklyna, který měl v té době čtyři měsíce.

Vilnius, Lithuania – July 26, 2011: Beckham Signature fragrance for men. This fragrance has the name of a famous football player David Beckham.

I po více než 20. letech manželství působí Beckhamovi jako ukázkový a harmonický pár. Mají rodiče čtyř krásných dětí – tři chlapce a dívky – nějaký zázračný recept na šťastný rodinný život? Podle Victorie tkví tajemství jejich úspěšného vztahu ve vzájemné úctě. „David je úžasný otec i manžel. Velmi mě podporuje v mé práci. Jsme skvělí partneři,“ řekla nedávno módní ikona pro magazín Grazia a zmínila se io zmíněné vzájemné úctě, kterou k sobě s Davidem mají jako partneři.

pr článek

Další články autora