Sobota, 4 února, 2023
aktualne

Summer bag, které okouzlí vizuálem a praktičností: Které budou tuto sezónu nejtrendovějšími?

Outfitu dáte novou tvář
Letní kabelky by měly být nejen trendy a chic, ale také praktické. Pokud chcete toto léto vsadit na minimalismus a přírodní materiály, basketbalové variace jsou tou nejlepší cestou. Slaměné tašky se zkrátka nosí ve velkém. A tak jako je během letní sezóny milovala princezna Diana, nic se na tom nemění ani nyní v podání hollywoodských krásek či kotníků královské rodiny.

Jednoduché slaměné košíky do ruky jsou nejen praktické, ale plní i funkci nesmrtelného a ikonického kousku.

Portrait of long hair blond young woman wearing brown sweater and skirt, holding black purse, looking at camera. Studio shot against black background.

Je to jakýsi letní must – have. Slaměná kabelka vás nikdy nezklame. Vypadá skvěle k šatům, jeansovým šortkám, ale i overalům. Ať už se chystáte na pool párty nebo večer do města je to skvělá volba.

Mini verze působí decentně a podtrhnete jimi přirozenou eleganci. Nebojte se při nich ani jemných vzorů či lemování. Kombinovat je umíte se vzory, florálními motivy, batikovanými či háčkovanými kousky. K létu různorodost patří. Více než v jakémkoli jiném ročním období.

Stejný úspěch, jaký mají samotné slaměné kabelky, je to iv případě třásní. Ty na kabelkách působí nedbale, ale velmi svěže a chic. Prozrazují o nositelce její rebelskost a smysl pro detaily. I tím je takový kousek charakteristický. Třeba jen nabrat odvahu zkoušet nové věci.

pr článek

Další články autora