Sobota, 4 února, 2023
aktualne

Sexuální polohy, které ženy nenávidí, ale muže dovedou na vrchol rozkoše: Víte, o které jde?

Chlapi je milují a ženy nenávidí. Které polohy patří mezi nejoblíbenější u mužů?

I sex občas bývá o kompromisech. Některé věci zkrátka muži milují a ženy je opravdu nemusí. Které polohy se řadí u mužů mezi nejatraktivnější a nejvzrušující? Zeptali jsme se přímo jich.

Na „psíka“
„Já osobně miluji polohy v pozici odzadu. Je to pro mě maximálně přitažlivé, protože mám pocit, že si se ženou můžu dělat všechno, co chci. Může to vyznít zvláštně, ale opravdu mě dostává to, kdy se partnerky můžu dotýkat na místech, které nejsou samozřejmostí.“

Nepřehlédněte: Sexuální výzva, kterou si muže dokážete naplno získat: Když vás uvidí v této poloze, už od vás neodejde

„A to ve mně vzbuzuje pocity vášně, občas je lze přirovnat k absolutnímu vrcholu vzrušení. I když je třeba dodat, že většina žen, se kterými jsem měl vztah, tohle příliš nemusela a přišlo jim to neosobní.“ (Leo, 32)

Adult couple’s feet looking out of bed

Anál
„Pro mě je to rozhodně anál. I když nevím, jestli ho lze nazvat polohou. No vždy jsem měl partnerku, která tohle nemusela. Ani jedna si to vlastně nedokázala užít naplno. Vždy bylo něco, proč to nedělat, v čem jí je to nepříjemné a nějakou symbiózu, jsem v tomto směru vlastně nikdy nenašel. Přitom pro mě je to víc než jen maximální pocit uspokojení.“ (Alan, 30)

Na „téčko“
„Poloha na „téčko“ je u chlapů více než jen oblíbená. A to můžu jen a jen konstatovat. Muž tehdy stojí a partnerka leží na zádech na vyvýšeném místě. Ať už jde o stůl, kuchyňskou linku nebo parapetní desku, těla v profilu vytvářejí písmeno T.“

pr článek

Další články autora