Sobota, 4 února, 2023
aktualne

Ochranné krémy pro ženy po třicítce

Krásné opálení nás mnohdy stojí nové a nové vrásky. Stále více žen si tak uvědomuje, že předčasné stárnutí je něco, čemu se chce vyhnout.

Neviditelný film s ochranou před UV zářením ve 4 úrovních
Nová generace ochrany před sluncem a pigmentovými skvrnami

Opalovací krémy nebo spíše ochranné krémy před sluncem dnes nabraly zcela jiný rozměr. Kromě základní funkce ochrany před slunečním zářením řeší také vedlejší účinky, především předčasné stárnutí pleti.

Čtěte také: Letní účes wet look je hitem sezóny: Oleje a lesky do vlasů, díky kterým dosáhnete vzhled plážové bohyně

Ochrana před sluncem na bázi fotosyntézy
Bez slunečního světla není život. Všechno má však své hranice a také sluneční paprsky představují hrozbu. Urban Environment Age Defense od Shiseido řeší UV záření, ale také znečištění, kvůli kterému dochází k předčasnému stárnutí pleti. Inspirované fotosyntézou v přírodě využívá sílu slunce a činí z něj spojence pro krásnou pleť.
Díky kosmetické revoluci Sun Dual CareTM Technology dochází k ochraně před UV zářením a přeměně části slunečního záření na blahodárné světlo. Zpomalení stárnutí dosahuje díky obsahu a neuvěřitelné síle spiruliny. Technologie SuperVeil-UV 360TM se přilne k pokožce a chrání před UVA a UVB zářením ze všech úhlů.

Neviditelný film s ochranou před UV zářením ve 4 úrovních
Vichy Capital Soleil Fluid Cell Protect na bázi vody ve spreji SPF 50+ na obličej a tělo s průhlednou texturou poskytuje ochranu před UV zářením na 4 úrovních: chrání proti UVB, UVA, dlouhovlnnému UVA záření a zároveň působí antioxidačně. Fluidní sprej obsahuje dermatologické aktivní látky: hydratační kyselinu hyaluronovou, Termální vodu Vichy vulkanického původu s unikátní kombinací 15 minerálů a probiotické frakce, které posilují kožní bariéru. Multipatentovaná technologie Netlock a ultralehké složení vytváří na pokožce lehký neviditelný film.

Photo of a young woman applying sunscreen while being outdoors, at the beach; making silly faces while reapplying SPF and protecting her skin from the sun.

Nová generace ochrany před sluncem a pigmentovými skvrnami
Ženy v případě ochranných krémů před sluncem a vnějšími vlivy znásobovaly své nároky a kromě UV ochrany se dožadovaly řešení i ostatních projevů pleti. Pigmentové skvrny jsou jedním z nich. Vznikají nejčastěji právě vlivem slunečního záření.
Fotokorekční denní tónovaný krém La Roche-Posay Anthelios Pigment Correct s velmi vysokým SPF faktorem viditelně sjednocuje odstín pleti a pomáhá předcházet hyperpigmentacím způsobeným viditelným světlem.
Poskytuje pleti velmi vysokou ochranu před UV zářením, ale také znečištěním a oxidací díky technologii CELLOX-B3 TECH. Koriguje také nedokonalosti včetně pigmentace.

pr článek

Další články autora