Sobota, 4 února, 2023
aktualne

Zlaté doplňky jako nezbytná součást letních stylingů: K těmto barevným kombinacím vypadají jednoznačně nejlépe

V rámci doplňků, bude letu jednoznačně tak jako loni vládnout zlato. Jeho tóny, v různých variacích uvidíme téměř u všeho. I tady je však dobré ovládat pár pravidel.

Efektivní vrstvení
Zlato v rámci doplňků k letu jednoznačně patří. Dokáže vás krásně rozzářit a navíc opálené pokožce bude mimořádně slušet. Nádherně vynikne k bílým monochromatickým stylingům, kdy vyzvednete vaši přirozenost.

Nemusíte se bát ani vrstvení. Krásně vyzní náhrdelníky různých velikostí, tehdy je však třeba se držet pravidla méně je více. Náušnice tedy raději vynechejte.

Sofistikované a jemné
Zlaté doplňky se krásně hodí k modré či baby blue. Dokonce je můžete spojovat s perlami, popřípadě bílým zlatem. Tak budete působit mnohem sofistikovaněji a elegantněji.

Sáhněte po lehkých saténových nebo hedvábných halenkach, slip dress a dodejte letu novou energii. I takové drobnosti dokážou hodně udělat.

„Pile of Gold Jewelry – coins, chains, necklaces, earrings, rings and other scrap gold.“

Hra s výraznějšími akcenty
Přestože někdo s černou v létě nerad pracuje, na chladnější večery je takový styling jako stvořený. Černá v kombinaci se zlatou působí velmi luxusně, trendy navíc v ní celkově postava vypadá mnohem subtilněji a štíhlejší.

Takže i ženy, které mají nějaké to kilo navíc, jistě ocení danou přidanou hodnotu. Výraznější zlaté doplňky jako pásek, případně čelenka do vlasů v těchto tónech jsou akcenty, které vám dodají šmrnc.

pr článek

Další články autora