Pátek, 9 června, 2023
aktualne

Sex, který mají muži nejraději: Ženy, které jim ho plní, patří mezi nejlepší milenky a už nikdy nebude chtít jinou

Pokud jste ho dosud nepraktikovali, měli byste to co nejdříve změnit. Muži na něj nedají dopustit a ženy, které to vědí, patří mezi nejlepší milenky.

Sex, který mají muži nejraději: Ženy, které jim ho plní, patří mezi nejlepší milenky a už nikdy nebude chtít jinou

Hodně žen se diví, že jim nefungují vztahy, ale někdy je to opravdu io sexu, nebo o jeho maličkostech. Jedním z nich je také tento typ sexu.

Čtěte také: Můj muž měl sexuální úchylku, která vyplula na povrch až po letech: Všechno to začalo kolotočem milenek

Dotek, kterým si jej naplno získáte
Pokud jste doposud sexovali vždy jen večer, je to chyba. Muži milují sex naopak ráno ihned po probuzení. Nejlepší je, když ho probudíte rovnou doteky, které se neodmítají.
Žena, která ví, že ten nejlepší sex pochází právě z toho raného, ​​má vyhráno. Muži si neumějí tento sex vynachválit a někteří ho dokonce od svých poloviček vyžadují.
Zkuste ho raději překvapit a vzít tento úkol do vlastních rukou.

Už nikdy nebude chtít jinou
Povýšit tento zážitek můžete, pokud mu dopřejete rovnou 69. Ženy, které plní mužům tato tajná přání, dostanou zpětnou vazbu, že je ve vztahu nosí na rukou. Málokdy se jim rozpadne vztah, a to i tehdy, když to mezi nimi v nějaké oblasti skřípe. Umí jim to odpustit a vzdát se tohoto požitku naopak ne.

Photo shot of young beautiful woman

Nesmíte to brát jako povinnost, to nikam nevede. Nejideálnější je, když to cítíte stejně a užíváte si to minimálně tak dobře, jako váš muž. To, jak prožíváte sex, je totiž pro něj nejsilnější afrodiziakum. Znásobujete tím jeho vášeň, výkon a požitek. Po tomhle už nikdy nebude chtít jinou a máte se na co těšit, protože většinou v muži probudíte chuť experimentovat v posteli a posouvat váš sexuální život na novou úroveň.

pr článek

Další články autora